Durrantás Dunaújvárosban!

Szombaton fejeződött be az Intercisa Kupa I. fordulója Dunaújvárosban. A nívós mezőnyben, ahol rengeteg pesti csapat tiszteletét tette, nem vallottak szégyent a nyíregyházi delfin és cápa korosztályú úszóink sem. 16 fővel vágott neki a Sportcentrum a rangos versenynek, amely az utolsó erőfelmerő volt a nyári versenyekre.

-Több mint jól sikerült, ugyanis 13 OB szintidőt és ezek mellett 3 aranyat, 7 ezüstöt és 1 bronzot sikerült szerezniük úszóinknak. Az egyik legjobban szereplő úszónk Radvánszki Detre volt, aki amiben elindult mindenben érmes helyezést ért el. Külön kiemelendő Vásárhelyi Dóra, aki 50m mellen 1. helyezést ért el, ezzel pedig az országos ranglista 3. helyén van jelenleg, valamint 200m mellúszásban szintén egyéni legjobbját úszva a ranglista 2. helyére ugrott. – nyilatkozta Kelemen Ottó.

Érmes helyezettek:

Major Nóra 200m pillangó 1. hely 200m mell 2. hely

Vásárhelyi Dóra 50m mell 1. hely

Szabó Regina 1500m gyors 2. hely 200m pillangó 2. hely

Radvánszki Detre 50m hát 2. hely 50m gyors 2. hely 50m mell 1. hely

Hajtman Virág 200m pillangó 3. hely

Cserés Adél 200m pillangó 2. hely

Leskó Tibor 200m gyors 2. hely

A csapat további tagjai: Gincsai Regina, Csurka Luca, Radvánszki Léna, Takács Mirjam, Takács Áron, Takács János, Kerepesi László, Ádám András Bence, Vojtó Vince

Edzők: Ónodi Gyula és Kelemen Ottó