Szép eredmények Debrecenből!

Szombaton és vasárnap a Nyíregyházi Sportcentrum úszói a Hajós Alfréd Kupa II. fordulóján vettek részt Debrecenben.

A versenyen több mint 30 egyesület 340 versenyzője állt rajthoz. A nyíregyháziak, a hazaiak után a második legnépesebb táborral 55 fővel vettek részt a rangos eseményen. Az idősebbek programja egy Országos Bajnokságéhoz hasonlított, ahol délelőtt előfutamok, délután pedig döntő várta a legjobbakat.

A kisebbek a két program között versenyeztek.

Nagyon erős és népes mezőny gyűlt össze, ahol az úszók reális képet kaptak a saját teljesítményükről. Ehhez párosult a debreceniek végtelen vendégszeretete és a színvonalas rendezés. Rengeteg egyéni csúcs született és sokan kvalifikáltak magukat több versenyszámban a nyári főversenyekre. – nyilatkozta Kelemen Ottó, a Nyíregyházi Sportcentrum edzője.

A Nyíregyházi Sportcentrum versenyzői a 2 nap alatt 28 érmet gyűjtöttek, 5 aranyat, 9 ezüstöt és 14 bronzérmet.

A versenyről a jegyzőkönyvet itt lehet megtekinteni: https://live.musz.hu/file/229?event=130700072