Tisztelt Látogató!

A Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. (továbbiakban: Társaságunk) különös hangsúlyt fektet a működésével kapcsolatos visszajelzések fogadására, amelynek bizonyítékaként Társaságunk munkáltatói visszaélés-bejelentő rendszert, valamint panaszkezelési és közérdekű bejelentést fogadó rendszert működtet.

Kérjük, hogy amennyiben Társaságunk működésével kapcsolatban bejelentést, panaszt kíván tenni azt az alábbiak szerint tegye meg:

Amennyiben munkavállalóként, Társaságunkkal egyéb szerződéses jogviszonyban álló személyként Társaságunkkal, mint Foglalkoztatóval szemben elszenvedett visszaélést kívánnak jelezni, úgy Társaságunk munkáltatói-visszaélés bejelentő rendszerét használják.

Amennyiben a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft által üzemeltett Continental Aréna, illetve Nyíregyházi Városi Jégpálya tevékenységével és munkatársaival kapcsolatban benyújtott panaszok és közérdekű bejelentések megtételére Társaságunk panaszkezelési és közérdekű bejelentést fogadó rendszerét kérjük használni.

Munkáltatói-visszaélés bejelentő rendszer »

Panaszkezelési és közérdekű bejelentő rendszer »