MEDhUSA serdülő kosárlabda torna – Aranyérmes lett a Nyíregyházi Sportcentrum csapata

Szeptember 23-23-én a NYÍKSE a MEDhUSA Magyarországgal együtt először rendezte meg az U14 serdülő szezonnyitó tornáját. A két nap alatt négy csapat mérkőzött meg egymással. A jó hangulatú tornán a rendező NYÍKSE csapata mellett a Nyíregyházi Sportcentrum, az Egri Kék Oroszlánok és a MEAFC korosztályos csapata mérte össze a tudását. A Nyíregyházi Sportcentrum gárdája, Demeter Ádám edző vezényletével jól vette az akadályokat és minden meccsüket megnyerték, így a dobogó legfelső fokára állhattak fel. A második helyen a NYÍKSE végzett, majd a MEAFC és az EGRI VSI KOK. A tornán a szervezők díjazták a legjobb játékosokat is díjazták.

Az ALL-STAR csapat tagjai:

Darócai Zsombor (Nyíregyházi Sportcentrum)

Teschmayer Ákos (Nyíregyházi Sportcentrum)

Kovács Máté (NYÍKSE)

Sipos Soma (MEAFC)

Deme András (Egri VSI KOK)