Sitku Ernőre  emlékeztek a Continental Arénában

A 149-szeres válogatott kosárlabdázó Sitku Ernő kiemelkedő sporttevékenysége is bekerült idén a Nyíregyházi Települési Értéktárba. Ennek kapcsán csütörtökön este az Értékes Esték programsorozat részeként a Continental Arénában emlékeztek meg a kosárlabdaikon és sportvezető munkásságáról, életéről. A közönséget Tomasovszki Anita, a Nyíregyházi Települési Értéktár Bizottságának elnöke és Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője köszöntötte. A jó hangulatú rendezvényen Dankó László, sportriporter Sitku Ernő fiával Sitku Mártonnal és a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetségének elnökével, Báder Mártonnal beszélgetett. Az est folyamán sok fotóval és videóval elevenítették fel Sitku Ernő pályafutását.