Elindult a bajnokság

Hétfőn este útjára indult a labda a DECATHLON – KONYHA MÖBEL – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Kispályás Labdarúgó Bajnokság 2023 – 2024 -évi őszi idényében. A Nyíregyházán immár ötvenhét éve működő bajnokságban ismét nagy létszámú nevezőkkel kilenc csoportban száznyolc csapattal rajtolt el az őszi idény, ahol október végéig hatszáz mérkőzésre kerül majd sor. Illusztris vendég végezte el a kezdő rúgást Dr. KOVÁCS FERENC Nyíregyháza MJV Polgármesterének személyében és akiknek passzolt kezdéskor, MUCSI GERGELY a névadó DECATHLON Nyíregyházi Áruház vezetője és KŐHALMI RICHÁRD , a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezető igazgatója. A MAGEBA KFT és a MEKKMESTER UNITED mérkőzéssel MÁTÉ ISTVÁN sípszavára kezdetét vette a közel három hónapig tartó küzdelem az őszi idényben.