ÚJ NÉV KERÜLT A VÁNDORSERLEGRE

A hétvégén lezajlott a 2023 – 2024. évi  DECATHLON – KONYHA MÖBEL Kft – NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM Városi Teremlabdarúgó Bajnokság „SZUPER DÖNTŐJE „.

A harmincegy csapattal három csoportban megrendezésre került bajnokságban a csapatok 160  mérkőzést játszottak november első hetétől ez év február 24.-ig.

A csoportok bajnokai:     „A” Csoport : SAJTOS POGÁCSA   ( Gólkirály-Kovács István Sajtos Pogácsa, Legjobb Kapus Csombordi Balázs Het – Band kft )

„B” Csoport : FÁRAÓ  BÚTOR JUNIOR FC EGER (Gólkirály Farkas Gyula Fáraó Bútor Junior, Legjobb Kapus Mikó Krisztián Nyír – Chem kft )

„C” Csoport: PIKOLÓ SÖRÖZŐ ( Gólkirály Balázs Krisztián Angyal szerszám Outlet,Legjobb Kapus Bernáth Richard Pikoló Söröző )

A döntő résztvevői : SAJTOS POGÁCSA,HET – BAND KFT,MARSO  KFT,PIKOLÓ SÖRÖZŐ,VÖRÖS ÖRDÖGÖK – MÉSZÁROS – OK KFT,FÁRAÓ BÚTOR JUNIOR  FC  EGER. NYÍR – CHEM KFT.SE NYÍRPAZONY

Két négyes csoportban körmérkőzések után :

3. – 4.- Helyért  FÁRAÓ BÚTOR JUNIOR FC EGER – NYÍR – CHEM  KFT

DÖNTŐ     1. -2.- helyért  VÖRÖR ÖRDÖGÖK – MÉSZÁROS – OK KFT – PIKOLÓ SÖRÖZŐ  2 : 2  Büntetőkkel  3:2

VÉGEREDMÉNY:          1. VÖRÖS ÖRDÖGÖK – MÉSZÁROS – OK KFT

2. PIKOLÓ  SÖRÖZŐ

3. FÁRAÓ  BÚTOR JUNIOR  FC EGER

4. NYÍR – CHEM  KFT

A díjakat átadták:

KŐHALMI RICHARD NYÍREGYHÁZI SPORTCENTRUM ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓJA

DUBAI  LÁSZLÓ  NYÍRPAZONY KÖZSÉG  POLGÁRMESTERE

KORMÁNY ZOLTÁN KONYHA MÖBEL  KFT  ÜGYVEZETŐJE

SZTANEK LÁSZLÓ  WITTUR HUNGARYA  KFT  SSC  MANEGER

KRUTILLA  LÁSZLÓ  WITTUR  HUNGARYA  KFT KÉPVISELŐJE.