Pampuch Gréta a Hónap sportolója csapatban

Pampuch Gréta lett májusban a Nyíregyházi Sportcentrum csapat sportágaiban a legeredményesebb sportoló. Gréta 13 évesen sok sportolónak mutathat példát szorgalmával és kitartásával.

A fiatal, tehetséges röplabdás nevelőedzőitől, Moravszki Gyulánétól és Morvaszki Gyulától, valamint édesapjától a játékosként magyar bajnok Pampuch Csabától sajátította el a röplabdázás alapjait. Az évek során számos szép országos és nemzetközi helyezést ért el csapataival.

Májusban az U15-ös együttessel az országos döntőben ötödik helyet szerezték meg, ezenkívül elnyerte a Magyar Röplabda Szövetség különdíját is.A nyíregyházi röplabdás június óta az U17-es válogatottal készül a július 11-én kezdődő hazai kontinensviadalra. A díjat az Európa-bajnokságra készülő keret edzésén Erdősné Balogh Erika, a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág vezetője, az U17-es lány válogatott másodedzője adta át.