Aranyérem

Május 6-án Nyíregyházán rendezték meg az U15 Országos Röplabda Bajnokság Dél-Kelet 1-4. helyosztóját. A Nyíregyházi Sportcentrum ’Kék’ csapatára két csata várt ezen a napon.

Az első meccset a SUSI lányai ellen játszották és szettveszteség nélkül nyertek. A végső győzelemért az Eötvös DSE ’B’-vel küzdettek meg és harcolták ki az aranyérmet a Dél-Kelet csoportban.

Büszke vagyok a lányokra! Egész évben fegyelmezetten dolgoztak, kitartóan jártak az edzésekre, melynek most meglett a gyümölcse. – nyilatkozata Berényi Eszter, ’a Kék’ csapat edzője.

dr. Kotsis Attiláné U15 Országos Bajnokság/Leány U15 IV.o. Dél-Kelet helyosztó 1-4. hely

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum – Kék – SUSI 3-0

Nyíregyházi Sportcentrum – Kék – Eötvös DSE ’B’ 3-0

A csapat játékosai: Cserbán Réka, Hajas Léda, Csordás Vivien, Makara Hédi, Mező Anna, Mondok Lilla, Sárosi Zsófia, Bereczki Dorina, Palicz Andrea, Cseh Jázmin Lila, Gáll Hanna, Kenéz Luca Sára

Edző: Berényi Eszter