A Kazincbarcikát is lepipálták

Kedden hazai pályán fogadta a Nyíregyházi Sportcentrum U18 kézilabda együttese a Kazincbarcikai KSE csapatát. A nyíregyházi fiatalok az edzői utasításoknak megfelelően már az első félidőt szépen hozták és a folytatásban is megőrizték az előnyüket, így 27:22-es győzelemmel zárták a 14.bajnoki fordulót. Ezzel pedig továbbra is tabella élén állnak, 13 mérkőzésből 11 nyert meccsel és 2 vereséggel.

A folytatásban Balmazújvárosba utazik majd Jobbágy René együttese március 14-én.

Eredmény:

Nyíregyházi Sportcentrum -Kazincbarcikai KSE 27-22 (15-10)

A csapat játékosai: Daskó Bende Balázs, Sziklai Szabolcs, Vitál Ákos, Burik Máté, Csobán Nándor, Gyarmati Attila Máté, Kórik Levente, Kovács Gergely, Kozma Bence, Sütő Márk, Szabó Szilárd, Szanics Gábor Sándor, Ujfalussy Kristóf, Sztányi Ádám, Kruták BendeEdző: Jobbágy RenéKapusedző: Deák Eszter