Szárnyaltak a Sasok

Március első hétvégéjén idegenbe „repültek” a Nyíregyházi Sportcentrum „Sasok” U12-es kézilabdásai, akik két mérkőzést játszottak a bajnokság 6. fordulójában Fehérgyarmaton. Bár az edzőjük, Ungvári Sándor betegeséggel küzdött, nem maradtak tréner nélkül, hiszen Erdős Zoltán segítette a mérkőzéseken a gyerekeket. A nyitómeccsen a Tiszavasvári SE gárdája ellen léptek pályára. Bár az első félidőben a Tiszavasvári 2 góllal vezetett, de ezt sikerült a nyíregyházi srácoknak kiegyenlíteni a második félidő végére, így döntetlennel végződött a találkozó. A második ütközetben a dombrádiak következtek, akik már nem találtak fogást a Sasokon így 17:10-es nyíregyházi győzelemmel zárult a mérkőzés.

Eredmények: OGYB U12

Nyíregyházi Sportcentrum – Tiszavasvári SE 15-15

Nyíregyházi Sportcentrum – Dombrádi Mobil DSE 17-10

A csapat játékosai: Horváth Gergő, Orosz Ádám, Csobán Zsombor, Pfeffer Bence, Bartha Hunor, Kőhalmi Richárd, Kutasi Botond, Szuetta Benedek, Iván Marcell, Tóth Milán, Balázs BotondEdző: Erdős Zoltán