A tabella élén az U15 kézisek

Vasárnap Újfehértón csaptak össze az U15 kézisek. A Nyíregyházi Sportcentrum együttese a fehérgyarmatiakkal és a dombrádiakkal mérkőzött meg a soron következő bajnoki fordulójukon. A nyíregyháziak jól vették az akadályokat és magabiztosan győzték le mindkét gárdát, ezzel pedig stabilan a tabella élén állnak Varga László tanítványai.

– Nagyon büszke vagyok a fiúkra az elvégzett munkáért és az eredményért. Úgy gondolom, megérdemlik, hogy dobogó első helyén álljanak! A kitartó munka meghozta eddig a gyümölcsét, mellyel a régióban az első vagyunk. Nem állunk le, dolgozunk tovább, a héten már a következő találkozóra koncentrálunk- nyilatkozta a mérkőzéseket követően Varga László, a csapat edzője.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum – Enjoy Robotics Fehérgyarmati VSE 30-24 (15-11)

Nyíregyházi Sportcentrum – Dombrádi Mobil DSE 51-21 (28-12)

A csapat tagjai: Aranyos Áron, Helmeczi Olivér, Juhász Ábel, Kanyó Balázs, Minier Csanád, Papp Rudolf, Szabó Mike, Szkiba Levente, Trencsényi Zoltán, Vécsei Regő Zsombor, Zábrák ZsomborEdző: Varga László