Fehèrgyarmaton mutatkoztak be a “Sasok”

Fehèrgyarmaton lèpett pàlyàra először a Nyíregyházi Sportcentrum “Sasok”kèzilabda együttese. Ungvàri Sàndor csapata a Tiszavasvàri SE ès hazai gàrdàval vìvott csatàt. A nyìregyhàzi fiúk derekasan helytàlltak. Egy győzelem,egy veresèggel zàrtàk a napot.

Érdekesség, hogy az első mérkőzés második félidejében 5 gólos hátrányból állt fel fiatal csapatunk és fordította meg a mérkőzést. -nyilatkozta Ungvàri Sàndor,a csapat edzője.

Játékosok: Horváth Gergő, Sárközi Gergő (kapusok), Barta Hunor, Balázs Botond, Csobán Zsombor, Iván Marcell, Jávorszki Zalán, Kőhalmi Richárd, Kutasi Botond, Orosz Ádám, Pfeffer Bence, Szuetta Benedek (mezőnyjátékosok) Eredmények: Nyíregyházi Sportcentrum “Sasok” – Tiszavasvári SE 16:13, Nyíregyházi Sportcentrum “Sasok” – Fehérgyarmat 11:16.