A Kiskunhalas is kipipálva

Utazással indították a hetet a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő kézilabdásai.  Hétfőn a  nyíregyháziak Kiskunhalasi UKSC együttesével mérkőztek meg. Bursac Bozidar  csapata  már az első félidőben remek játékkal öt gólos előnyt szerzett. A második félidőben sem tudta a mérkőzés kimenetelét megfordítani a kiskunhalasi gárda, így a Sportcentrum 36:45-ös győzelmet aratott.  A nyíregyháziak jelenlegi mérlege 18 mérkőzésből  16 győzelem, 1 döntetlen és  1 vereség, mellyel a tabella második helyéről várják a következő bajnoki fordulót.

Eredmény: Kiskunhalasi UKSC-Nyíregyházi Sportcentrum 36:35 (18:23)

A csapat tagjai: Csobán Nándor, Kozma Bence, Terebes Milán, Nagy Máté Gábor, Sztányi Ádám, Kórik Levente, Gyebróczki Áron, Pál Zsolt, Török Dániel, Burik Máté, Weibli Zoltán, Seregi Botond Zoltán

Edző: Bursac Bozidar