Jól „muzsikáltak” a Gyömrő ellen

Idegenben lépett pályára csütörtökön délután  a serdülő kézilabda bajnokság 16. fordulójában a Nyíregyházi Sportcentrum csapata, akik ezúttal a Gyömrői KC „otthonában” vendégeskedtek.  A nyíregyháziak már az első félidőben elhúztak (11:20). A gyömrői alakulatnak a második félidőben sem sikerült behoznia a hátrányt, így Bursac Bozidar együttese magabiztos győzelemmel zárt a találkozót. Pihenésre nincs sok idő, jövő hét csütörtökön már hazai pályán fogadja a Nyíregyházi Sportcentrum csapata  a jelenleg kilencedik helyen posztoló HÉP-Cegléd együttesét.

Eredmény:  Gyömrői KA – Nyíregyházi Sportcentrum 26:45 (11:20)

A csapat játékosai: Kiss Bálint, Seregi Botond Zoltán, Kruták Bende, Török Dániel, Titi Bence, Pál Zsolt, Gyebróczki Áron, Kórik Levente,  Sztányi Ádám, Nagy Máté Gábor, Terebes Milán, Kozma  Bence, Csobán Nándor, Burik Máté

Edző: Bursac Bozidar