A Berettyó és a Mátészalka is kipipálva

Soha jobb hétvégét nem kívánhatnak a Nyíregyházi Sportcentrum U14 ’1’ kézilabda csapatának játékosai. Az nyíregyházi fiúk Mátészalkán játszották le szombaton az utolsó előtti forduló két mérkőzését. A nyitómeccsen a Berettyó MSE együttesével szálltak ringbe és 29-17-re nyerték meg a találkozót, majd következett a hazai gárda, a Mátészalka. Varga László csapata ezt a mérkőzést is jó játékkal nyerte meg 13-32-re. Az utolsó fordulót jövő héten rendezik meg Fehérgyarmaton. A tét nem kevés, hiszen a nyíregyháziak eddig mérlege 8 mérkőzésből 7 győzelem és 1 vereség, mellyel a tabella élén állnak.

Eredmények:

Gyermekbajnokság FU14 Terület

Nyíregyházi Sportcentrum ’1’ – Berettyó MSE (29-17) (15-6)

Mátészalkai MTK – Nyíregyházi Sportcentrum ’1’ (13-32) (6-17)

A csapat tagjai: Dankó Rajmond, Debrószki Donát, Gavrylkiv Andrei, Helmeczi Olivér, Juhász Ábel, Kanyó Balázs, Szkiba Levente, Trencsényi Zoltán, Vécsei Regó ZsomborEdző: Varga László