Eddig veretlenek

Hozta az úgynevezett kötelező mérkőzést a Nyíregyházi Sportcentrum U21-es röplabda csapata, akik vasárnap délután hazai pályán, a Continental Arénában a sereghajtó Kistext NBII-es együttese ellen léptek pályára. Erdősné Balogh Erika tanítványai így 5 mérkőzés után veretlenül vezetik az „E” csoportot.

Hétről hétre pontosabbak vagyunk, jól működnek a centertámadásaink és a pontos bejátszásokból egyre több gyors támadást tudunk indítani a széleken is. Blokkba van még hova fejlődnünk, ezért is dolgozunk tovább, vasárnap idegenben a jelenleg 3. helyen álló TFSE otthonába látogatunk. Itt egy harcos meccsre van kilátásunk.- nyilatkozta a nyíregyháziak edzője.

Eredmény: Nyíregyházi Sportcentrum – Kistext 3-0

A csapat tagjai: Bodnár Eszter, Rufin-Martinez Lilian, Vári Zsófia, Tolnai Viktória, Földi Boglárka Anna, Berettyán Csilla, Rufin Martinez Natali, Bogár Dorina, Székely Eszter, Berki Szonja, Farkas GrétaEdző: Erdősné Balogh ErikaErőnléti edző: Morvai AnnaMásodedző: Liszkai Pál