Hazai pályán és idegenben is jól szerepeltek a röpisek

A hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum utánpótlás röplabda csapatainál nagyüzem volt. Az U19-esek Szolnokra utaztak. A nyíregyháziak két mérkőzést játszottak a BVSC Zugló és a Szolnoki SPC gárdái ellen. Előbbi ellen 0-3-as győzelmet könyvelhettek el, míg a szolnokiak már keményebb diónak bizonyultak és 3-2-re nyerték a mérkőzést a hazaiak.  Berényi Eszter együttese, az U19 II. osztályban már hazai pályán játszott három mérkőzést a Bem József Általános Iskola Tornacsarnokában.  A Fatum-Nyíregyháza csapata az ÚSK Wildcats és a Tálent SE Szt. László gárdáját magabiztosan verte, míg a KSE Ifi Sárgákon már nem tudtak kifogni és vereséget szenvedtek 2-1-re. Az NBII-esek a Continental Arénában fogadták vasárnap az EVSI csapatát és jó játékka,l 3-0-s győzelemmel zárták a találkozót a nyíregyházi lányok.

Az U15-ösök Budapestre utaztak, ahol a BVSC-Zugló, valamint az UTE U15A gárdája ellen léptek pályára. A Nyíregyházi Sportcentrum játékosai bár szoros meccset játszottak a két csapat ellen, de így is megnyerték mindkét mérkőzésüket.

A Nyíregyházi Sportcentrum röplabda utánpótlása csapatainak ezzel zárult az esztendő, folytatás 2022-ben.

Eredmények:

U19 OIB I. osztály

BVSC Zugló – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

Szolnoki SPC – Nyíregyházi Sportcentrum 3-2

U19 OIB II. osztály

Fatum-Nyíregyháza – ÚSK Wildcats 3-0

KSE Ifi Sárga – Fatum-Nyíregyháza 2-1

Fatum-Nyíregyháza – Tálent SE Szt. László ’A’ 3-0

NBII – U21 ’E’ csoport

Nyíregyházi Sportcentrum – EVSI 3-0

U15 OGYB

Nyíregyházi Sportcentrum – BVSC-Zugló 3-1

UTE U15 A – Nyíregyházi Sportcentrum 2-3