Győzelem a JRK ellen

Az őszi szünetben, október 26-án hazai pályán fogadta a Nyíregyházi Sportcentrum NBII-es csapata a JRK együttesét a Continental Arénában. A nyíregyháziak bár nehezen lendültek bele a játékba, de sem találtak fogást a jászberényiek Erdősné Balogh Erika együttésén és nyerték a mérkőzést 3-0-ra.

• Döcögősen indult a mérkőzés, több ki nem kényszerített hibánk volt, de a végjátékban jó nyitás szorozatunknak köszönhetően sikerült nyerni a szettet. A második szettben már sokkal pontosabbak voltunk, ez meglátszott az eredményenis. A harmadik szettben a 12-5-nél már azt gondoltuk, hogy vég van a mérkőzésnek. Azon kell dolgoznunk, hogy a koncentrációnkat folyamatosan fent tudjuk tartani. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, a nyíregyháziak edzője.

Eredmény: Nyíregyházi Sportcentrum – JRK 3-0

Edző: Erdősné Balogh Erika