Dupla győzelem

Budaörsön lépett pályára a hétvégén a Nyíregyházi Sportcentrum U19 röplabda csapata. Erdősné Balogh Erika együttese a Dunakanyar se és az Emericus – BDSE gárdájával mérkőzött meg.

Mindkét mérkőzést 3-0-ra sikerült abszolválni. Majdnem egész hétvégén pontosan és taktikusan játszottak a lányok, csak kisebb hibák csúsztak a „gépezetbe”. Annak külön örülök, hogy az Emericus – BDSE ellen a harmadik szettben 24-18-ra tudtak fordítani a lányok. Ezzel nagy lépést tettünk előre, hogy bekerüljünk az elődöntőbe. A torna visszavágója március 6-án lesz Nyíregyházán. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum – Dunakanyar SE 3-0

Emericus – BDSE – Nyíregyházi Sportcentrum 0-3

A csapat: Bodnár Eszter, Móré Gréta, Rufin-Martinez Lilian, Leskó Panna, Tolnai Viktória, Vári Zsófia, Berettyán Csilla, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Karkusz Dominika, Berki Szonja

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna