Háromból három

Gyöngyösön mérettették meg magukat a Nyíregyházi Sportcentrum U15 röplabda csapatának játékosai a hétvégén az U15 OGYB III. osztály következő fordulójában. Sitku Tamara „lányai” három mérkőzést játszottak a nap folyamán. A Gyöngyösi Röplabda Se és a EVSI-A csapata ellen 0-3-ás győzelmet arattak, a Dunakanyar SE ’B’ együttese pedig próbált fogást találni a nyíregyházi lányokon, de nem sikerült elvinni a ’pálmát’, így az NYSC 2-3-ra győzedelmeskedett.

Eredmények:

Dunakanyar SE ’B’ – Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ 2-3

Gyöngyösi Röplabda SE – Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ 0-3

Nyíregyházi Sportcentrum ’B’ – EVSI – A 3-0

A csapat: Pál Dorottya, Czeglédi Laura Blanka, Takács Orsolya, Vitéz Veronika, Opitz Réka, Savic Lea, Szécsi Panna, Vitéz Barbara Edző: Sitku Tamara

Fotó: Czímer Tamás, www.hunvolley.hu