Magasabb fokozatra kapcsoltak és győztek

Hazai pályán fogadta vasárnap a Nyíregyházi Sportcentrum U19 csapata a BVSC Zugló együttesét. Bár a Szegedet is várták, de a koronavírus-járvány közbeszólt, így a Szegedi RSE kénytelen volt ezt a mérkőzését lemondani. A szabályok értelmében így az NYSC együtteséé lett a három pont. A nyíregyháziakra így egy meccs várt január utolsó napján. Erdősné Balogh Erika játékosai nagy csatában, de végül 3-1-es győzelemre vitték a találkozót.

Az első nagy küzdelemben megnyert szett után előjött a régi hibánk. Leültünk, ennek következménye volt a második szett elvesztése, de azt követően a lányok egy magasabb fokozatra kapcsoltak és sima két szett után hozták a győzelmet. Nagyon örülök, mert egy jó csapatot sikerült hazai pályán legyőznünk és reméljük, hogy a hétvégén is ugyanilyen sikeresek leszünk. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, a csapat edzője.

Eredmények:

Nyíregyházi Sportcentrum U19 – BVSC Zugló 3-1