Győzelem a DVTK ellen

Hosszú idő után játszhatott tétmérkőzést csütörtökön a Nyíregyházi Sportcentrum U21 röplabda utánpótlás csapata. Erdősné Balogh Erika játékosai csütörtökön a Continental Arénában a DVTK együttesét látták vendégül. A nyíregyháziak végig magabiztosan játszottak és 3-0-ra nyerték a találkozót.

Nagyon örülök, hogy hosszú idő után újra mérkőzést játszhattunk. Annak különösen örültem, hogy lányok koncentráltan, végig jó játékkal hozták el a három pontot. Nagy szükségünk volt erre a meccsre, hogy új lendületet kapjunk erre az időszakra. – nyilatkozta Erdősné Balogh Erika, a nyíregyháziak trénere.

Eredmény: Nyíregyházi Sportcentrum – DVTK 3-0

A csapat: Kiss Bianka, Bodnár Eszter, Móré Gréta, Leskó Panna, Kiss Virág, Tolnai Viktória, Berettyán Csilla, Rufin-Martinez Natali, Bogár Dorina, Karkusz Dominika, Berki Szonja

Edző: Erdősné Balogh Erika

Erőnléti edző: Morvai Anna