Fegyelmezett játékkal győztek

Vasárnap délután a Nyíregyházi Sportcentrum serdülő kézilabda csapata Domaszékre utazott, ahol az FKSE – Algyő együttesével találkoztak. Jobbágy René gárdájának ez volt az utolsó mérkőzése az évben és szerették volna egy szép győzelemmel lezárni a 2020-as esztendőt. A nyíregyházi kézilabdások nem vallottak szégyent és magabiztos játékkal sikerült megnyerniük a meccset.

– Sikerült ott folytatni, ahol abbahagytuk a Budapest Honvéd ellen. Nem volt sajnok sok információnk az ellenfélről, viszont annyit megtudtunk, hogy több játékos játszik vissza az ifi csapatból. Ügyes, nagy termetű legényekre készültünk, ami be is igazolódott. A gyerekek végig nagyon fegyelmezetten betartották azokat a taktikai utasításokat, amelyeket a héten gyakoroltunk az edzéseken. Gratulálni szeretnék a csapatoknak, hiszen az év elején az volt a cél, hogy próbáljunk összeszokni, ismerjük meg egymást és érjünk be, mint csapat. Ennél már jóval tovább jutottak a fiúk, mivel a szezon feléhez érkezve második helyen várjuk a folytatást. – nyilatkozta Jobbágy René, edző.

Eredmény: FKSE-Algyő – Nyíregyházi Sportcentrum 29-36 (15-16)