Első helyről várják a folytatást

A 2020/2021-es szezonban decemberig hat mérkőzésből hat győzelmet könyvelhettek el a Nyíregyházi Sportcentrum U16 kézilabdásai. Jobbágy René együttese így a tabella első helyéről várhatja a folytatást. A nyíregyházi kézilabdások január 29-én a Berettyó MSE ellen kezdik a 2021-es évet.

Az U16-os csapatomnak ugyanaz a magja,mint akik az eggyel magasabb serdülő bajnokságban is játszanak. Viszont itt próbálok több lehetőséget biztosítani azoknak a gyerekeknek is,akik még nem tudnak annyira érvényesülni a „nagyobbaknál”. Vannak új játékosaim Nyírbátorból és Tiszavasváriból. Szeretném, ha nekik is sikerülne beilleszkedni az általam elképzelt játékrendszerbe és minél több időt tudnának a pályán tölteni. – mondta Jobbágy Réne, a csapat edzője, aki hozzátette, hogy a koronavírus – járvány közbeszólt, hiszen a kollégiumokat bezárták, így a vidéki gyerekeknek a mindennapi bejárás nagyon nehezen kivitelezhető. Bár a fiatalok így is próbálták és próbálják a maximálisat teljesíteni, de nagyon sok munka vár a kézisekre januártól. –Reménykedem benne,hogy a második félév is sikeres lesz számunkra. – egészítette ki az edző.