Fontos győzelem idegenben

Alba Fehérvár/A-Nyíregyházi Sportcentrum/A 63-66

Már pénteken reggel útnak indult a Nyíregyházi Sportcentrum U16 csapata Székesfehérvárra. Brugós Olivér együttese az Alba Fehérvár ellen szállt ringbe délután, s a nyíregyházi kosaras fiúk nem vallottak szégyent a hosszú és fárasztó utazás ellenére sem. Fontos győzelmet arattak a fehérváriak ellen.

Fizikális meccsre kényszerített minket az ellenfél, de hálistennek nagyon jól vettük az akadályokat és sikerült a második félidőben a javunkra fordítani a mérkőzést a zónavédekezésünknek köszönhetően. Nagyon büszke vagyok a srácokra, hogy vissza tudtak jönni a 10 pontos különbségről, s az utolsó másodipercig sem adták fel, amit el is várok tőlük minden mérkőzésen. Gratulálok még egyszer az egész csapatomnak a kitartásért és hogy mindvégig megőriztük a hitünket. Kiemelkedő teljesítményt nyújtott Elek Marcell (26 pont,18 lepattanó), Pollák Milán (14 pont.3 gólpassz) és Simon Kristóf ( 9 pont, 5 lepattanó és 7 gólpassz). -nyilatkozta Brugós Olivér, a csapat edzője.