Két győzelem hazai pályán

Mindkét mérkőzését megnyerte szombaton a Nyíregyházi Sportcentrum U15-ös kézilabdacsapata. Tarnavölgyi Gergely fiai az első meccsen az utolsó másodpercekben szerzett találattal 17-16-ra legyőzték a Tiszavasvárit, majd egy simább találkozón 22-11-re az alsózsolcaiakat.

Az elmúlt héten elég zaklatott volt a felkészülésünk, ahogy két meghatározó játékosunk is hiányzott, ami meg is látszott az első meccsünkön, hiszen csak a mérkőzés utolsó 6-7 percében játszottunk a tudásunknak megfelelően, de szerencsére sikerült győzni Szabó Levente utolsó másodperces góljával. Az Alsózsolca ellen sem brillíroztunk, de végül kijött a két csapat közti tudáskülönbség. – értékelt Tarnavölgyi Gergely edző.

Eredmények:

Tiszavasári SE – Nyíregyházi Sportcentrum 16-17

AKSC – BOKA – Nyíregyházi Sportcentrum 11-22

Az NYSC U15 csapata: Bukta Benjamin, Hadházy Ákos, Horváth Bence Mihály, Korcsmár Áron, Kósa Roland, Petneházi Dávid, Szónok Bálint, Török Zsombor, Ujfalussy Kristóf, Brekovszki Márk, Szanics Gábor Sándor, Szabó Levente, Dunai Marcell

Edző: Tarnavölgyi Gergely