Debrecenbe mentek a győzelemért

Október 21-én, szerdán idegenben folytatta a menetelést a Nyíregyházi Sportcentrum U16 kézilabda csapata. Jobbágy René együttese Debrecenben lépett pályára a veretlen DEAC NK KFT. csapatával. A nyíregyházi fiúk azonban jól felkészültek a debreceniekből, így sikerült győzelemmel hazatérni.

Tegnap a DEAC NK KFT. együttesével játszottunk, amely ezidáig veretlen volt, ennek tudatában készültünk a héten. Egy agresszív, nyitott védelemmel kezdtünk, aminek köszönhetően már az első félidőben sikerült sok gyors lerohanásból gólt szereznünk. Minden játékosnak sikerült játéklehetőséget adni, amit góllal vagy gólokkal háláltak meg. A pihenésre nincs sok idő, ugyanis ma már serdülő mérkőzés vár a gyerekekre.- nyilatkozta a csapat trénere.

Eredmény: DEAC NK KFT. – Nyíregyházái Sportcentrum 18-29 ( 9-15)