A Csepel is kipipálva

A szünet előtti utolsó tanítási napon hazai pályán folytatódott a fiú serdül kézilabda bajnokság a Nyíregyházi Sportcentrum játékosai számára. Jobbágy René csapata a Csepel DSE gárdáját látta vendégül. A hazaiak bár az első félidőt szorosan zárták 16-15-tel, de a második félidőben már odatették magukat és 38-21-re hozták a találkozót.

– Hamar hitték azt a gyerekek, hogy elkezdődött az őszi szünet. Az első félidőben egyszer vezettünk csak a lefújás előtt. A második játékrészben sikerült rendet rakni a fejekben, ennek köszönhetően hamar növeltük a góljaink számát. Csütörtökön is mindenki pályára lépett és gólt is szerzett, aminek szintén nagyon örülök. Az őszi szünetben sem állunk le a gyerekekkel, hiszen a labdás edzések mellett a hosszútávú futások is előtérbe kerülnek majd. – mondta Jobbágy René, edző.

Eredmény:

Fiú serdülő II. osztály – Kelet

Nyíregyházi Sportcentrum – Csepel DSE 38-21 ( 16-15)