Éhesek voltak a győzelemre

A szombat Kisvárdán az utánpótlás kézilabdások napja volt. Október 17-én már reggel 9.00 órától elkezdődtek a mérkőzések a Szent László Gimnázium Tornacsarnokában, ahol az U14-es csapatok mérkőztek a Gyermekbajnokság harmadik fordulójában. A Nyíregyházi Sportcentrum színeiben két csapat lépett pályára.

A napot Kozma Péter együttese indította a Kisvárdai KC-vel. A lelkes nyíregyháziak szépen vették az akadályokat a hazai gárda ellen és 9-32 arányban győztek. A csapatra még egy mérkőzés várt a nap folyamán, a Mátészalkai MTK gárdája ellen. Kozma Péter tanítványai ezúttal sem vallottak szégyent és szépen hozták a találkozót, 21-25-re.

Erdős Zoltán csapata, az NYSC 2 is két mérkőzést vívott a nap folyamán. Először a Kisvárdai KC-vel, majd a folytatásban az Arany Sárkány Focisuli Nyírbátorral.

Jól felkészített ellenfelekkel találkoztunk a mai napon. Fárasztó és küzdelmes mérkőzéseken vagyunk túl, de a srácok éhesek voltak a győzelemre, a végsőkig küzdöttek. – nyilatkozta Erdős Zoltán.

Edzők: Nyíregyházi Sportcentrum 1 – Kozma Péter, Nyíregyházi Sportcentrum 2 – Erdős Zoltán

Eredmények:

Kisvárdai Kc – Nyíregyházi Sportcentrum 2 15-21

Kisvárdai Kc – Nyíregyházi Sportcentrum 1 9-32

Nyíregyházi Sportcentrum 2 – Arany Sárkány Focisuli Nyírbátor 20-19

Mátészalkai MTK – Nyíregyházi Sportcentrum 1 21-25