Szoros meccs és hiányérzet

Az elmúlt hetet Jobbágy René gárdája zárta a Balassagyarmati Kábel SE együttese ellen a fiú kézilabda serdülő II.osztályban. A nyíregyháziak idegben bizonyíthattak. A mérkőzést jól indították a Nyíregyháziak annak ellenére is, hogy a jobbátlövő pozícióban betegség miatt nem volt balkezes játékosuk. Támadó játékban színes és ötletes dolgokat mutattak be az NYSC játékosai. A szoros játék ellenére azonban az NYSC gárdája maradt alul, a Balassagyarmat szerzett pontot.

Az elmúlt héten volt lehetőségünk a videózásra, így tudtunk készülni az ellenfélre. – kezdte Jobbágy René, a csapat edzője. – Amiben nagyon nagy hiányérzetem van, az a védekezés. Sajnos még mindig az jellemző ránk, hogy buta hibákat vétünk, amit az ellenfelek rendre kihasználnak. Voltak most is jó egyéni teljesítmények, akik segítették nehéz helyzetben a csapat játékát. Gondolok itt Török Dánielre és Orosz Leventére. A hibákból tanulni kell. A héten sem állunk meg, két meccsre is vár a csapatomra. – tette hozzá a nyíregyházi csapat edzője.

Eredmény: Balassagyarmati Kábel SE – Nyíregyházi Sportcentrum 29-27 (15-12)