Első hely az U13 OMB első fordulóján

A legkisebb utánpótlás röplabda csapatoknak is megkezdődött a hétvégén a szezon.Savic Bernadett tanítványai, a NYSC U13 A csapata Dunabodányban szerepelt  az  U13 Országos Mini Bajnokságon.
A nyíregyházi röpis lányoknak négy csapattal kellett pályára állniuk, a Dunakanyar  Se-vel, a BVSC Zuglóval, a Jászberényi RK A csapataival, akik ellen 3-0-ás győzelmet arattak. Egyedül a Vasas Sc Kék együttese fogott
ki a NYSC U13-as gárdáján, itt 2-1-es vereséget szenvedtek.

– Általában nehezen szokott indulni az évünk az eredményesség szempontjából, most is úgy indultunk el, hogy előző
nap sajnos lesérült az egyik játékosunk, de nagyon örülök, hogy ennek ellenére is sikerült a legjobb eredményt elérnünk a tornán, bár hozzá kell tennem, hogy nehéz és szoros meccseket játszottunk és a többi csapat is nagyon  küzdött, nem volt könnyű dolgunk. Végeredményben nagyon boldog vagyok, hogy így kezdtük az évet és természetesen büszke vagyok a csapatomra! – mondta a nyíregyháziak trénere.

Eredmények:

Nyíregyháza A – Dunakanyar SE 3-0
Vasas Sc Kék – Nyíregyháza A 2-1
Nyíregyháza A – BVSC Zugló 3-0
Jászberényi RK A – Nyíregyháza A 0-3

Különdíj: Savic Lea

A Nyíregyháza A csapatának névsora:
Balogh Csenge
Oroszvári Csenge