Remek kezdés Budaörsön

Aranyéremmel tért haza az OMB U13 első fordulójáról az NYSC U13 B csapata. 

5 csapat mérte össze a tudását október 19-én a legkisebbek első  röplabda tornáján Budaörsön.
Moravszki Gyuláné és Moravszki Gyula tanítványai három győzelmet aratott a BDSE A, a Kesi A, a Szegedi RSE Fekete és a Delta Röplabda SE együttesei ellen és egy vereséget szenvedett el a  BDSE A csapata ellen. 

– Büszkék vagyunk a lányokra, mert fegyelmzett,  jó játékkal  három mérkőzést nyertünk,egyet vesztíttünk.  Külön öröm,hogy a torna legjobbjátékosának is egy nyíregyházi lányt választottak, Farkas Grétát.  – mondta el Moravszki Gyuláné, a nyíregyházi lányok trénere.

Eredmények: 
Nyíregyháza B. – BDSE A 1-2
Kesi A – Nyíregyháza B  0-3
Nyíregyháza B – Szegedi RSE Fekete 2-1
Delta Röplabda SE 1 – Nyíregyháza B 1-2

A csapat névsoraBékési Alexandra
Farkas  Gréta
Kovács Fanni
László Molli
Madura Anna
Pampuch Gréta
Perevalo Jázmin
Ratkos Gerda
Sitku Panna
Virányi Anna

Edzők: Moravszki Gyula, Moravszki Gyuláné