Arany 50 m pillangón
Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzője a XCI. Országos Ifjúsági Bajnokság második napjánországos bajnoki címet szerzett 50 m pillangón 27,76-tal. A dobogó második fokára Safrankó Sára állhatott fel,a bronzérmes pedig Komoróczy Lora Fanni lett.
Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzője a XCI. Országos Ifjúsági Bajnokság második napjánországos bajnoki címet szerzett 50 m pillangón 27,76-tal. A dobogó második fokára Safrankó Sára állhatott fel,a bronzérmes pedig Komoróczy Lora Fanni lett.
A fiúknál 50 m pillangón Trizner Olivér egy nagyon erős mezőnyben 10. lett, Cserfalvi Olaf is szintén döntőzötta tegnapi nap folyamán 200 m vegyesen, ahol 6. – ként ért célba a két évvel idősebbek között.