Ifi Ob: Hatházi Dóra ezüstérme 200 pillangón
Ifi Ob: Hatházi Dóra ezüstérme 200 pillangón
Rögtön az Ifjúsági Országos Úszó Bajnokság első napján ezüstéremmel kezdett a Nyíregyházi Sportcentrum csapata.
Rögtön az Ifjúsági Országos Úszó Bajnokság első napján ezüstéremmel kezdett a Nyíregyházi Sportcentrum csapata.Hatházi Dóra az egy évvel idősebb Berecz Blankával vívott nagy csatát 200 m pillangón és nagyon-nagyon kicsivel Blankamögött másodikként ért célba. (2:11,92) A Nyíregyházi Sportcentrum úszóhölgye még egy új egyéni csúcsot is úszott 50 m gyorson,mely a negyedikhelyet jelentette a mezőnyében.
A fiúknál Cserfalvi Olaf serdülőnként az ifik között hetedik lett 200 m pillangón. A sprinterek 50 m gyorsánTrizner Olivér holtversenyben a 10. helyet szerezte meg.
Az Ifi Ob-t május 29. és június 1. között Kaposváron az újonnan átadott Csík Ferenc Versenyuszodában rendezik. Csütörtökön a megmérettetések továbbfolytatódnak és egészen szombat estig drukkolhatunk a Nyíregyházi Sportcentrum versenyzőinek.