Ifi Ob után Ifi Eb
Ifi Ob után Ifi Eb
Négy éremmel tért haza Kaposvárról Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum úszója a hétvégén megrendezettIfi Országos Bajnokságról. 50 és 100 m pillangón nem talált legyőzőre, 200 m pillangón másodikként ért célba, 100méter gyorson a bronzéremnek örülhetett. Emelett 50 m gyorson egy kicsivel lecsúszva a dobogóról, negyedik lett.
Négy éremmel tért haza Kaposvárról Hatházi Dóra, a Nyíregyházi Sportcentrum úszója a hétvégén megrendezettIfi Országos Bajnokságról. 50 és 100 m pillangón nem talált legyőzőre, 200 m pillangón másodikként ért célba, 100méter gyorson a bronzéremnek örülhetett. Emelett 50 m gyorson egy kicsivel lecsúszva a dobogóról, negyedik lett.
A nyíregyházi úszónak sűrű lesz a nyári programja, hiszen az Ob-n elért érmek és eredmények azt is jelentik, hogy már biztos indulója a július 2-9. között megrendezésre kerülő kazanyi Ifi Eb-nek.
– Dóri 50, 100, 200 pillangón fog indulni egyéniben Kazanyban, de váltóban is számítanak rá: a 4×100 m mix váltóban, 4x100mvegyesben és a 4×200 m gyorsban. – mondta a Dóra trénere, Gyula Sándor