Országos döntőbe jutott a Nyíregyházi Sportcentrum U19-es röplabda csapata
Vasárnap hazai pályán, a Bem József Általnos Iskola Tornacsarnokában mérkőzött a Nyíregyházi Sportcentrum U19-es csapata az Országos Ifjúsági Bajnokság soron következő találkozóján. Nagy Attila gárdája először a BVSC-Zugló 1. majd a HÉP-RÖPKE SE és végül a Vasas Óbuda U19-es együttesével lépett pályára.
A nyíregyházi lányok az első két meccsüket magabiztosan nyerték 3-0-ra,csak a Vasas csapata tudott fogást találni rajtuk, így a nap utolsó mérőzését sajnos vereséggel kellett befejezniük 3-1-re a budapestiek javára.
Ezzel pedig elsőként a Nyíregyházi Sportcentrum U19-es csapata bejutott az országos döntőbe!Gratulálunk Nagy Attila tanítványainak és sok sikert kívánunk a május 24-26-ig megrendezésre kerülő OIB döntőhöz.
TabellaTorma Ágnes U19 női OIB I. oszt. C-31. Vasas Óbuda U192. Nyíregyházi Sportcentrum3. HÉP-RÖPKE Se4. BVSC-Zugló 1.
Eredmények – 2019. március 25.BVSC-Zugló – NYSC 0-3NYSC – HÉP-RÖPKE Se 3-0Vasas Óbuda U 19 – NYSC 3-1
A Nyíregyházi Sportcentrum U19 csapata1. Béni Kitti2. Horváth Zsófia3. Schwegler Stefánia4. Kujbus Fanni5. Molnár Petra8. Szabó Lili9. Máté Gréta10. Szilágyi Csenge12. Tamás Adél15. Fejérvári Panna Flóra16. Pap DorkaEdző: Nagy Attila