EURÓPA ELITJÉBEN A NYÍREGYHÁZA BLUE SHARKS!
Amikor a Nyíregyháza kosárlabda akadémiai jogot kapott, célként tűzte ki, hogy nemzetközi porondon is felmutat valamit.Ez a cél még annál is rövidebb idő alatt teljesült, mint ahogyan azt a cég vezetői gondolták.
A Nyíregyháza Blue Sharks és a Nyíregyházi Sportcentrum közösen kiállított csapata hétvégén európai szintű tornán szerzett ezüstérmet.
EYBL Junior Playoff:1 NBA Academy Africa 2 Nyíregyháza Blue Sharks3 London United4 CRABS Basket Rimini5 Rátgéber Kosárlabda Akadémia6 Szolnoki Sportcentrum Nonprofit Kft. Szolnoki Sportiskola
MVP: Kurt Curry Wegscheider
A torna ALLSTAR csapatába a nyíregyházi FAZEKAS CSABA is bekerült! Allstars:Nelly Junior JosephFazekas Csaba Simone CarnaghiTomas ButrimasScherer Bálint