Az utánpótlás korú játékosokat díjazták
Vasárnap este a Fatum-Nyíregyháza – Swietelsky-BRSE női bajnoki elődöntő első mérkőzésnek első szettje után a Continental Arénában a Nyíregyházi Sportcentrum díjazta a hónap legjobb utánpótláskorú röplabdásait.A díjakat Kőhalmi Richárd, a Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft. ügyvezetője és Erdősné Balogh Erika, a Nyíregyházi Sportcentrum röplabda szakág vezetője adta át a játékosoknak.
A hónap legjobb játékosai:
U13 – Klebersz LiliU15 A – Birta ZoéU19 II. – Sallai ZulejkaU17 – Bogár DorinaU19 – Pap DorkaU21 – Máté Gréta
Gratuálunk a lányoknak!
Fotó: Trifonov Éva, www.nyiregyhaza.hu