Ezüstérmes ülőröplabdások
Ezüstérmet szerzett a Nyíregyházi Sportcentrum ülőröplabda csapata.
Május 12-én, szombaton Nyíregyházán került sor az ülőröplabda magyar bajnokság felsőházi rájátszásának második és egyben befejező fordulójára. Az alsóházi küzdelmeket Budapesten rendezték meg. Erdősné Balogh Erika együttese az utolsó tornán a Tatabányával és a Kikindával lépett pályára. Az első mérkőzésüket a szabolcsiak a Tatabányával indítottak és nem is kegyelmeztek a dunántúliaknak, 3:0-ás Sportcentrumos eredmény született. A folytatás már izgalmasabbnak ígérkezett, hiszen a kikindai csapat nagyon szeretett volna nyerni és a három szettet magabiztosan nyerték.
A döntőben a szabolcsi gárda rákapcsolt és két szettet meg is nyert, de ez kevésnek bizonyult a győzelemhez,így a Kikinda együttese vihette haza az aranyérmet, a nyíregyháziak ezüstérmet szereztek.
Eredmények:
Nyíregyháza – Tatabánya: 3-0