Fővárosi csobbanás
A Nyíregyházi Sportcentrum úszói Budapesten mutatták meg mit tudnak. A BVSC Őszi Kupáján 11 versenyző összesen 33-szor állt rajthoz. Az egész napos versenyen jól állták a sarat a versenyzők…
Az egész napos versenyen jól állták a sarat a versenyzők. Mindenki javított az eddigi legjobb idején. Lakatos-Szepesi Dorina versenyszámaiban folyamatosan lépkedett fel a dobogó fokain. 200 méteres vegyes úszásban bronzérmes, 200 méteres pillangóban ezüstérmes, 200 méter gyorson aranyérmes lett. Barna Bianka Dorottya nevét is hallhattuk 3-szor az eredményhirdetésen, ugyanis 200 m vegyesen és 400 m gyorson 5. helyezést, illetve 200 m mellen 4. helyezést ért el. Oklevelet szerzett még Molnár Fruzsina 200 m vegyesen (5. helyezett) és 200 m háton (4. helyezett), illetve Csikós Petra 200 m háton (6. helyezett). Mindenki új tapasztalatokkal és élményekkel tért haza a hosszú, fárasztó verseny után.
Versenyzők: Lénárt Eszter, Lénárt Zsófia, Fekete Kitti, Fekete Vivien, Fogarasi Janka, Molnár Fruzsina, Barna Bianka Dorottya, Csikós Petra, Lakatos-Szepesi Dorina, Lengyel Barnabás, Márton Marcell
Edzők: Kelemen Olimpia, Kecskés Evelin