Országos döntőben a Sportcentrum röplabdás lányai
2015. március 7-én Gödöllőn léptek pályára a Nyíregyházi Sportcentrum ifi röplabdásai. Balogh István tanítványai nem bízták a véletlenre az országos döntőbe kerülést, mert mindkét ellenfelüket legyőzve jutottak a május 22-24-én megrendezésre kerülő Torma Ágnes Országos Ifjúsági Kupa hatos döntőjébe.

Nyíregyháza – UTE 3:1
Nyíregyháza – Gödöllő 3:0

A döntőbe kerülést kivívók névsora: Andrejkovics Alexandra, Berényi Eszter, Hengsperger Anna, Vén Eszter, Thold Krisztina, Szerényi Gréta, Kovács Eszter, Illyés Emese, Sitku Renáta, Tóth Fruzsina.