OSB Regionális Bajnokság
Két mérkőzést játszott Zentai Levente serdülő csapata a hétvégén. Egy győzelem, egy vereség a mérlegük.

Nyíregyházi Sportcentrum KA/A – GKS Nyíregyháza “B” 84:54 (22:10,23:10,17:16, 22:18)

Ezen a mérkőzésen könnyű győzelmet arattak a “B” csoportból felkerült másik nyíregyházi csapata ellen. Mindenki kapott játéklehetőséget, talán ennek a rovására írható a fegyelmezetlen játék és a gyenge dobószázalék.

Nyíregyházi Sportcentrum KA/A – MVSI 41:54 (13:16,9:13,6:11,13:14)

A második mérkőzésen végig vezetve nyert az ellenfél, a fiatalabb és alacsonyabb szerkezet ellen. 1-1 az egymás elleni eredmény, a következő mérkőzésen derül ki, hogy ki jut be a Regionális Döntőbe.