Fantasztikus hétvégi győzelmek
Vasárnap játszotta a Nyíregyházi Sportcentrum U11 leány kézilabda csapata utolsó fordulóját a Gyermekbajnokságban. Két mérkőzés volt napirenden, az egyik Mátészalka ellen, ami különösen fontosnak számított, hisz az első fordulóban 7 góllal maradtunk alul velük szemben, és ellőttünk állnak a tabellán.
Két mérkőzés volt napirenden, az egyik Mátészalka ellen, ami különösen fontosnak számított, hisz az első fordulóban 7 góllal maradtunk alul velük szemben, és ellőttünk állnak a tabellán. Így érezhető volt némi izgalom a lányokon a mérkőzés kezdete előtt.
Stabilan indult a védekezés és mögötte a kapusteljesítmény is. Ebből kiválóan megtudtuk oldani a lerohanásainkat, amelyből számos gólt szereztünk. Kiváló százalékban fejeztük be az akcióinkat, igaz csúszott némi hiba a támadásba.
Az eladott labdák mennyiségén kell még javítani, de ezt leszámítva mindkét mérkőzésen remekeltek játékosaink, és két igen magabiztos győzelmet szereztek.
Mátészalkai MT Köre – Nyíregyháza Sportcentrum 1 11-27 (8-12)
Gólszerzők: Dudás Boglárka (kapus), Udvari Krisztina (kapus), Petrimán Dorina 4, Kostyó Panni 5, Makkai Kitti 5, Veres Nikolett 1, Pap Zsófi 2, Elek Dorina, Dávida Hanna 2, Fekete Vanda 3, Torkos Lilla 5, Gincsai Gitta, Nagy Fanni.
Nyíregyházi Sportcentrum 1 – Téglás Városi SE 29-3 (12-0)
Gólszerzők: Dudás Boglárka (kapus), Udvari Krisztina (kapus), Petrimán Dorina 1, Kostyó Panni 3, Makkai Kitti 6, Veres Nikolett 3, Dávida Hanna 5, Fekete Vanda 1, Torkos Lilla 10, Gincsai Gitta, Nagy Fanni.