Telegdi-Tessedik Iskolanap a BUSZACSA-ban
Pénteken délelőtt megtelt a Bujtosi Szabadidőcsarnok küzőtere mozogni vágyó fiatalokkal. A Telegdi-Tessedik Iskolanap alkalmából gyűlt össze több mint 400 fiatal Nyíregyházáról…
Pénteken délelőtt megtelt a Bujtosi Szabadidő Csarnok küzőtere mozogni vágyó fiatalokkal.
A Telegdi-Tessedik Iskolanap alkalmából gyűlt össze több mint 400 fiatal Nyíregyházáról, Debrecenből és Kisvárdáról. Négy sportágban mérték össze ügyességüket a tanulók, a nap végén pedig a legjobbakat éremmel jutalmazták a szervezők.
Játékos Sportvetélkedő helyezettjei:
I. Nyíregyháza (Tessedik)II. Debrecen (Telegdi)III. Kisvárda (Telegdi)
Kispályás Labdarúgás
I. Nyíregyháza (Telegdi)II. Debrecen (Tessedik) III. Nyíregyháza (Tessedik)
Tollaslabda Leány
I. Koi Evelin (Kisvárda Telegdi)II. Káté Beáta (Nyíregyháza Tessedik)III. Berki Adél (Debrecen Telegdi)
Asztalitenisz Leány
I. Balogh Heléna (Nyíregyháza Tessedik)II. Galgóczi Mariann (Nyíregyháza Tessedik)III. Orosz Tímea (Nyíregyháza Tessedik)
Asztalitenisz Fiú
I. Tóth Ábrahám (Nyíregyháza Tessedik)II. Liptai István (Kisvárda Telegdi)III. Csűri Róbert (Nyíregyháza Tessedik)