Kényszer szüli a meglepetést
A nyíregyházi élvonalbeli férfi kosárlabda-csapat a szombati élvonalbeli fordulóban a már biztosan felsőházas Kecskemét otthonában lép fel. Ezt a mérkőzést nem biztos, hogy azok közé lehet sorolni, amelyen jó esély nyílik a győzelmek számának gyarapítására.
Hogy eredményben mit hoz a változtatás, még nem tudni, de a szokottnál más szisztémában játszik a Marso-NYKK Kecskeméten.
– Az előjelek nem mellettünk szólnak, hiszen a tabella alapján is erősebb csapat a Kecskemét, emellett pedig egyéb gondjaink is vannak – jelzi előre Sitku Ernő, hogy nem a legideálisabb módon készültek a mérkőzésre. – Nermin Hujdurovicnak fáj a combhajlítóizma, Marko Kolarics a múlt héten küzdött vírusos betegséggel, Lajsz Gergely az elmúlt napokban nyomta az ágyat, így előfordulhat, hogy három magas emberünk közül kettőt nélkülöznünk kell szombaton. Ez a tény arra sarkall bennünket, hogy valamiféle meglepetéssel készüljünk az ellenfélnek, hiszen nem a megszokott szerkezetben tudunk a pályára lépni.
Forrás: szon.hu