Szünet után fordított az NYKC
Rosszul indult. A házigazda kecskemétiek hipp-hopp berámoltak három gólt pénteken este a nyíregyházi kapuba. Az első félidőben sok hibával, dekoncentráltan játszott az NYKC második vonalbeli férfi kézilabda-együttese, ezt pedig kihasználták a házigazdák.
Szünet után szerencsére fordult a kocka, a nyíregyháziak összekapták magukat, és hamar átvették a vezetést. Jól védekeztek, egymás után lőtték a kontragólokat, azt játszották, amit terveztek.
A sok kiállítás sem törte meg a vendégeket, akik végül behúzták az újabb győzelmüket.
Jegyzőkönyv
Kecskemét–Nyíregyházi KC 24–26 (12–11)Kecskemét, 500 néző, v.: OLáh, Bonifert.
Nyíregyházi KC: Nagy L. – Balda, Pánczél 1, Tumidansky 1, Kleis 6/3, Gubó 3, Tóth. Csere: Boczák (kapus), Braun, Varga L. 4, Kaplonyi 4, Kurbely 2, Bécsi, Nagy Cs. 3.
Szakmai igazgató: Varga Zsolt.
Kiállítások: 4, illetve 18 perc.
Hétméteresek: 7/7, illetve 3/3.
Forrás: szon.hu