Beúsztak a Sportcentrumba
Örömteli hírekről számolt be csütörtökön Kósa Árpád, a Nyíregyházi Sportcentrum ügyvezetője, Szakács Roland, Nyíregyháza vízi sportjáért felelős vezető és Kőhalmi Richárd, a Sportcentrum utánpótlás-igazgatója.
A pólósok ezután is az Aqua SE szakosztályaként versenyeznek.
A lényeg: két év huzavona után az Aqua SE ifjú úszói és az edzők beintegrálódnak a Sportcentrum kötelékébe. Ennek első kézzelfogható eredménye a jövő hétvégi Szabolcs-Tour sorozat sóstói állomása lesz, ahol a volt aquások már a Sportcentrum versenyzőiként állnak majd rajtkőre.
Szakács Rolandtól azt is megtudtuk, hogy a vízilabda továbbra is marad az Aqua SE szakosztálya, a pólósok szintén a sóstói fedett uszodában gyakorolnak, és itt is játsszák mérkőzéseiket.
Forrás: szon.hu