Fradi elleni rangadóval rajtol a Nyíregyházi KC
Szombaton este igazi rangadóval minősítheti az eddigi, egyébként jó felkészülést a Nyíregyházi KC férfi kézilabda-együttese.
A rang­adó jelző dukál, hiszen a második vonal Keleti-csoportjában harmadik hazaiak a tabellán előttük álló Ferencvárost fogadják.
Úgy néz ki, hogy a hangulattal sem lesz majd gond. A hétvégi, a megyei szövetség által rendezendő I. HUN-IOR nemzetközi utánpótlástorna közel hatszáz játékosa közül sokan ülnek majd a lelátóra.
Sőt, a hírek szerint ferencvárosi szurkolók is érkeznek, miként az eddig mindig kiváló hangulatot teremtő Szpari B-közép tagjai sem hiányoznak majd a derbiről. Utóbbi két tábor tagjai természetesen megfelelő távolságban és egymástól elszigetelve szurkolhatnak majd kedvenceiknek.
Forrás: szon.hu