Nyílt Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Verseny
2015. január 24. (szombat) 10.30 óra! A verseny célja: Az atlétika népszerűsítése, versenylehetőség biztosítása a téli időszakban.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Nyílt Fedettpályás Ifjúsági és Junior Atlétikai Verseny
A verseny rendezője: Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.                                    Versenyszervező: Vas László 06/20-3596-764
Versenybíróság:Elnök: Vas LászlóElnökhelyettes: Szalka GézaTechnikai helyettes: Bákány AndrásTitkár: Kindrusz Jolán
A verseny helye: Nyíregyházi Főiskola Atlétikai Csarnok (Sóstói u. 31.)
A verseny ideje: 2015. január 24. (szombat) 10.30 óra!
A verseny résztvevői: A szakosztályok, diáksport egyesületek versenyzői.
Nevezés: Az interneten és a helyszínen. E-mail: vasl@nyf.hu
Nevezési határidő: 2015.január 21. (szerda)
A nevezési díj versenyszámonként:

junior: 1000 Ft.
ifjúsági: 800 Ft.
meghívottak: 1000 Ft.
váltók az egyéni nevezési díj kétszerese!

Helyszínen történő nevezés esetén 50%-al emelt a nevezési díj!
Díjazás: Korosztályonként és versenyszámonként az I-III. helyezett versenyzők éremdíjazásban részesülnek.
Versenyszámok:50m, serdülő 60m, serdülő 300m, 400 m, 800 m, 1500 m, 50 m gát, magas, távol, hármas, serdülő ötös ugrás korlátozott nekifutásból, súlylökés, 4×1 kör váltó.
Egyéb: Öltözési lehetőség az atlétikai csarnokban van. A rendezőség az értéktárgyakért felelősséget nem vállal.
Az ifjúsági és junior korosztályokhoz nem tartozó versenyzők csak meghívottként indulhatnak!
Az időrendi kiírást megtekinthetik a mellékleteknél!